ThemeLO

Subscribe Box

t89p

25 Nisan 2014 Cuma

Dünyanın En Büyük E- Ticaret Siteleri

1 - Amazon.com
Amazon.com müşteriler bulmak ve disk olabilir Dünya'nın en müşteri odaklı bir şirket olmak istiyor ... Devamıbir şey üzerinde çevrimiçi satın almak istiyorum, ve mümkün olan en düşük fiyatlarla müşterilerine sunmak için çaba olabilir. Site tek tıklamayla satın alma, geniş müşteri ve editoryal ürün yorumları, hediye kayıtları, hediye çekleri, dilek listeleri, restoran ve film listeleri, seyahat ve fotoğraf işleme dahil çok sayıda kişiselleştirme özellikleri ve hizmetleri vardır.

2 - Taobao.com
Mayıs 2003 başlatılan, Taobao Pazaryeri (www.taobao.com) en popüler tüketici-to-consu olduğunu ... Daha fazlasıürün seçimi ve fiyat rekabeti değer alıcılara ikram Çin'de mer (C2C) online pazarı. Mart 2013 itibarıyla yaklaşık 760 milyon ürün listeleri ile, Taobao Marketplace Alexa verilerine göre dünyanın en iyi 20 en çok ziyaret edilen web sitelerinden biri. 31 Mart 2013 tarihinde sona eren yıl için, Taobao Marketplace ve Tmall.com kombine brüt mal hacmi (GMVler) RMB1 trilyon aştı. Taobao Pazaryeri Alibaba Group bünyesinde bir iş.

3 - Ebay.com
Kategorilere ayrılır ürünleri ile kişi açık artırma sitesi Uluslararası kişi.

4 - Tmall.com
Tmall.com (www.tmall.com) bir tarifeler sağlamaya adanmış Çin'de bir online alışveriş dönüm noktası , tüketici-tüketici (C2C) pazar güzelleştirmek için 2008 yılı Nisan ayında Taobao tarafından başlatılan ve Haziran 2011 yılında bağımsız bir platform haline gelmiştir.

5 - Aliexpress.com
2010 yılında başlatılan, AliExpress (www.aliexpress.com) bir lider e-ticaret pazar ma ... Devamıde uygun fiyatlarla tüketici ürünleri geniş bir yelpazede sunuyoruz küçük işletme satıcıları kadar. Mart 2013 sonu itibariyle 26 ana ürün kategorilerinde daha 54 milyon ürün ile AliExpress 200'den fazla ülke ve bölgelerindeki 7,7 milyon kayıtlı kullanıcılar için benzersiz ürünler sunmaya adamıştır. AliExpress Alibaba Group bünyesinde bir iş.

6 - Alibaba.com
1999 yılında başlatılan, Alibaba.com (www.alibaba.com) s için önde gelen küresel e-ticaret platformu ... DevamıDünyada alışveriş merkezi iş. Bu olmayı hedeflemektedir sınır ötesi ticaret için İngilizce dil platformu gitmek ve yurtdışı pazarlara genişletmek, dünya çapında küçük işletmelere yardımcı olur. Artık fazla 240 ülke ve bölgelerden gelen alıcılar ve tedarikçilerin milyonlarca hizmet platformu, 40'dan fazla sanayi kategorilerde hammaddelerden mamul değişen ürünler sergileniyor. Alibaba.com Alibaba Group bünyesinde bir iş.

7 - Rakuten.co.jp
Sanal dükkanı mail order çeşitli siteleri gibi hareket ettirilir alışveriş merkezi. Ortak satın alma ve açık artırma düzenledi.

8 -
OTHER THEME

Visitor

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Navigation-Menus (Do Not Edit Here!)

Contact

Ad

E-posta *

Mesaj *

Popular Posts

© Copyright 2014 - 2015 Online İşler - ALL RIGHTS RESERVED
Template By BLOG LAGIOKE Published By Kaizen Template POWERED BY Blogger.com